NAŠE ROZVRHY

NAŠE VÝSLEDKY

Nejmladší žactvo (12):
1. místo Kiki Tkáčová 🏅
4. místo Anežka Blažejova
5. místo Beátka Honnerová

Mladší žákyně I (24)
5. místo Kiki Wiererová
9. místo Klárka Kolářová
14. místo Helenka Dolénková
15. místo Adélka Völflová
17. místo Eliška Třísková
18. místo Sofie Honnerová
20. místo Viktorka Kořánová

Mladší žákyně II (21)
11. místo Klaudi Kupcová
13. místo Vivi Šestáková
14. místo Hani Dolénková
18. místo Janča Řezníčková

Starší žákyně III (11)
4. místo Domča Valková
9. místo Míša Cepaková

Starší žákyně IV (14)
2. místo Baru Šrámková
3. místo Anička Wiererová
7. místo Baru Nováková
8. místo Agátka Baťhová

FOTOGALERIE

Nejmladší žactvo (6)
6. místo Andrejka Vejskrabová

MINI žákyně (21)
17. místo Eliška Třísková
18. místo Lilianka Junková
20. místo Viktorka Kořánová
21. místo Kristýnka Tkačová (chodí od září)

Mladší žákyně I (24)
12. místo Sofinka Honnerová
15. místo Klárka Kolářová
17. místo Sofinka Ivanko
22. místo Adélka Völflová
23. místo Barunka Šlincová
24. místo Bětuška Zbořilová

Mladší žákyně II (26)
4. místo Majda Matoušková
12. místo Klaudi Kupcová
13. místo Vivi Šestáková
22. místo Maru Štíchová
26. místo Klára Kotlíková

Starší žákyně III (21)
6. místo Kája Štěpková
7. místo Danča Balková
13. místo Adél Eiblová

Starší žákyně IV (15)
2. místo Barča Šrámková
3. místo Naty Orlovská
4. místo Agátka Baťhová
8. místo Barča Nováková
11. místo Anička Wiererová

FOTOGALERIE

Kategorie MŠ (2016,2017)
1. místo Andrea Prajerová
2. místo Viola Votípková
3. místo Verunka Vyšínová
Andrea Vejskrabová

Kategorie A
1. místo Eliška Mrkvičková
2. místo Miriam Konečená
3. místo Helena Dolénková
4. místo Justýna Pavlovská
5. místo Eliška Třísková

Kategorie B
1. místo Zita Kolmanová
2. místo Jana Řezníčková
3. místo Hana Dolénková
4. místo Míša Cepáková

Kategorie C
1. místo Kristýna Schättingerová
2. Alžběta Zbořilová
3. Kristýna Ježková

Kategorie D
1. místo Klaudie Kupcová
2. místo Marie Štíchová
3. místo Adina Zajíčková
Sára Stechrová

Kategorie E
1. místo Vivien Šestáková
2. místo Klára Kotlíková
3. místo Dominika Valková

Kategorie F
1. místo Natálie Orlovská
2. místo Adéla Eiblová

Kategorie G
1. místo Daniela Bálková
2. místo Karolína Štěpková
3. místo Tereza Ježková

Kategorie H
1.. místo Barbora Štěpková
2. místo Barbora Šrámková

FOTOGALERIE

Předškolní (26 závodníků)
Lota Křišťanová 10. místo

Žákyně 1 (55 závodnic)
Kiki Wiererová 2. místo 🥈
Ella Lišková 9. místo
Kiki Schättingerová 10. místo
Kiki Ježková 16. místo
Adél Völflová 17. místo
Klárka Kolářová 19. místo
Bětka Zbořilová 21. místo
Ella Gruberová 26. místo
Helča Dolénková 39. místo
Justý Pavlovská 46. místo
Viky Kořánová 48. místo
Lili Junková 51. místo

Žákyně 2 (31 závodnic)
Terka Ježková 5. místo
Klaudi Kupcová 16. místo
Hanča Dolénková 25. místo
Maru Štíchová 26. místo
Adi Zajíčková 27. místo

Žákyně 3 (17 závodnic)
Adél Eiblová 5. místo
Dany Bálková 8. místo
Stelča Petrová 13. místo

Žákyně 4 (16závodnic)
Agi Baťhová 5. místo
Anička Wiererová 6. místo
Baru Šrámková 7. místo
Baru Nováková 9. místo

FOTOGALERIE

Žákyně 1 (15 závodnic)
Kiki Wiererová 3. místo 🥉
Bětka Zbořilová 6. místo
Kiki Schättingerová 7. místo
Kiki Ježková 9. místo

Žákyně 2 (11 závodnic)
Klaudi Kupcová 4. místo
Maru Štíchová 8. místo
Adinka Zajíčková 9. místo

Žákyně 3 (6 závodnic)
Danča Bálková 2. místo 🥈 (postup na přebor ČR)
Adéla Eiblová 3. místo 🥉
Stelča Petrová 6. místo

Žákyně 4 (8 závodnic)
Barča Šrámková 3. místo🥉
Agi Baťhová 5. místo
Barča Nováková 6. místo

FOTOGALERIE

Předškolní děti A (starší) (7)
Viktorka Kořánová 2. místo (šplh 3)
Ella Gruberová 6. místo (šplh 5)
Barunka Marková 7. místo

Předškolní děti B (mladší) (7)
Stázka Zimmelová 3. místo (šplh 3)
Lotynka Křišťanová 4. místo (šplh 2)
Andrejka Prajerová 5. místo ( šplh 4)

Mladší žákyně I A ( starší) (6)
Ella Lišková 1. místo (šplh 1)
Eliška Mrkvičková 2. místo (šplh 5)

Mladší žákyně I B (mladší) (5)
Helenka Dolénková 1. místo (šplh 5)
Lili Junková 2-4. místo (šplh 4)
Justý Pavlovská 2-4. místo (šplh 3)

Mladší žákyně II (7)
Jana Řezníčková 1. místo
Hanča Dolénková 2. místo (šplh 2)
Julinka Jezberová 4. místo (šplh 4)

Starší žákyně (6)
Kamila Müllerová 1. místo
Míša Cepáková 4. místo (šplh 4)

FOTOGALERIE

Mladší žákyně 1 (25)
Kiki Ježková 2. místo 🥈
Kiki Wiererová 4. místo
Kiki Schättingerová 6. místo
Bětka Zbořilová 10. místo

Mladší žákyně 2 (21)
Klaudi Kupcová 4. místo
Maru Štíchová 8. místo
Adinka Zajíčková 16. místo

Starší žákyně 3 (9)
Adélka Eiblová 4. místo
Stela Petrová 5. místo
Danča Bálková 7. místo

Žákyně 4 (10)
Agi Baťhová 5. místo
Barča Šrámková 9. místo
Barča Nováková 10. místo

FOTOGALERIE

Žákyně 1 (33 závodících)
Klárka Kolářová 5. místo (šplh 8)
Bětka Zbořilová 8. místo (šplh 29)
Kiki Schättingerová 18. místo (šplh 25)
Kiki Wiererová 20. místo (šplh 17)
Kiki Ježková 21. místo

Žákyně 2 (23 závodících)
Klaudi Kupcová 5. místo (šplh 21)
Maru Štíchová 8. místo
Adinka Zajíčková 13. místo (šplh 8)
Terezka Ježková bohužel kvůli zranění nedokončila

Žákyně 3 (16 závodících)
Dany Bálková 6. místo (šplh 🥉)
Adél Eiblová 11. místo (šplh 10)
Stelča Petrová 15. místo (šplh 12)

Žákyně 4 (14 závodících)
Baru Šrámková 🥈. místo (šplh 8)
Baru Nováková 5. místo (šplh taky 5)
Agátka Baťhová 7. místo (šplh 11)

FOTOGALERIE