26-28.5.2023 – Celostátní přebory všestrannosti

O víkendu 26-28. 5. 2023 se v Pardubicích konal republikový přebor ČOS ve sportovní všestrannosti mladšího žactva. Na republiku postoupila z župního přeboru Kristýnka Wiererová v kategorii Mladší žákyně I. V její kategorii soutěžilo nejlepších 38 děvčat z celé ČR. Víkend byl hodně nabitý, holky čekalo 10 disciplín. V sobotu dopoledne gymnastický čtyřboj + šplh. Kristýnce se dařilo, i když malé chybičky se vloudili. V gymnastice skončila na 16. místě a ve šplhu na 15. místě. Po obědě a krátkém odpočinku byla na řadě atletika. Kristýnka bojovala jak lev a vybojovala 1. místo. V neděli dopoledne se uskutečnila poslední disciplína a to plavání. Kiki skončila o pár setinek na 5. místě.
Po dvanácté hodině přišlo na řadu vyhlášení celého přeboru. Medaile se dostávali za každou disciplínu, za celkové přebory a byli ohodnoceny i družstva.

V celkovém přeboru skončila Kristýnka na úžasném 5. místě a mladší žactvo I za jihočeskou župu získalo stříbrnou medaili.

Pro naší malou jednotu, je to celé obrovský úspěch. Kristýnce moc děkujeme za reprezentaci a gratulujeme ke krásnému výsledku.

Celá fotogalerie: Celostátní přebory všestrannosti 26-28.5.2023