Už několikátý rok v řadě absolvují některá děvčata celý přebor všestrannosti (plavání, sportovní gymnastika, šplh a atletika) – letos přebor dokončilo 14 děvčat.
Mladší žactvo postupuje na republikové přebory ČOS do Brna. Ač v kategorii Mladší žactvo I obsadila 3. místo Linda Jandová a v kategorii Mladší žákyně II 3. místo Eliška Třísková, zůstávají pro své kategorie jako náhradnice, jelikož na republiku postupují jen první dvě.
Starší žactvo, dorost a dospělí postupují na republikové přebory ČOS do Prahy, ty se konají 5 – 7. června. Do Prahy se letos dostaly 3 naše děvčata. Za kategorii Starší žákyně III postupují – Kiki Wiererová z 2. místa (drží si postupy již čtvrtým rokem) a Kačka Kořánková z 3. místo
Za kategorii Dorostenky potřetí Barbora Šrámková z 2. místa.
Ani zbytek holek si nevedlo vůbec špatně, a i když celého přeboru se zúčastnilo třeba jen 15 holek v kategorii, věřte, že v jednotlivých disciplínách se musely poprat s mnohem větším počtem soupeřek.
FOTO
DALŠÍ UMÍSTĚNÍ NÍŽE

Mladší žákyně I (17 závodnic)
3. místo: Linda Jandová
9. místo: Viktorie Tkáčová
10. místo: Lucie Račanská
11. místo: Sára Tadorová
12. místo: Julie Štěpánková
Mladší žákyně II (16 závodnic)
3. místo: Eliška Třísková
7. místo: Tereza Neubauerová
8. místo: Kristína Tkáčová
14. místo: Andrea Prajerová
15. místo: Anežka Blažejová
Straší žákyně III (13 závodnic)
2. místo: Kristýna Wiererová
3. místo: Kateřina Kořánková
5. místo: Barbora Šlincová
Dorostenky (5 závodnice)
2. místo: Barbora Šrámková
